Hizmetler

Vidanjör

 

 

Kanal Açma

 

 

Kuka Kanal Açma

 

 

İzmir ve Manisa illerinin tüm ilçelerine vidanjör ve kanal açma hizmeti vermekteyiz. İşletme ve evlerinizdeki tüm tıkanıklık problemleri için bizimle hemen iletişime geçin.

Vidanjör hizmetleri

Turgutlu ve Manisa ilinin tüm ilçelerinde olası vidanjörlük tüm sorunlarınız için vidanjör hizmeti sunmaktayız.

Kanal açma

Tıkanan kanallara ve kanal borularına, teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz

Logar temizliği

Tıkalı logar ve kanalizasyonlara teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Kimyasal temizliği

Fabrikaların kimyasal atıkları hem bulunduğu ortama hem de çevresine tehdit edicidir. Olası kazaları önlemek amacıylaen kısa zamanda güvenli alanlara taşınması gerekmektedir. Bu tür durumlarda bize hemen ulaşabilirsiniz.

Çamur Çekimi

Kuyu, arazi veya herhangi bir alanınızı işgal eden çamur birikintilerini temizleme hizmeti vermekteyiz.

Foseptik temizliği

Foseptik çukurların dolması hem size hem de çevrenize endişe verici bir durumdur. Bu tür durumlarlarda en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Vidanjor kiralama

Turgutlu vidanjör geniş araç yelpazesi ile firmalara ve işletmelere vidanjör kiralama hizmeti sunmaktadır.

Tuvalet gider açma

Tıkalı tuvalet, lavabo ve banyo gider borularını teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda açarız.

Yağmur suyu çekimi

Yağmurlu havalarda taşan logarları ve dolan çukurlarınıza teknolojik ekipmanlarımızla ve profesyonel bir şekilde en kısa zamda çözüm üretmekteyiz.

Periyodik kanal bakımı

Kanalların, kanazlizasyonların, logarların günlük hayatımızda sürekli kullanılmakta olduğundan dolayı olası olumsuz durumlarla karşı önlem almak için periyodik aralıklarla bakım yapmaktayız .

Hizmet Ağımız